Розмова з Отцем Предвічним. Особлива молитва яку треба знати.

Отче Предвічний!
Ти сотворив світ з нічого тільки Своєю Всемогутньою силою, Ти Сам його удосконалив після Своєї вподоби.
Слава Тобі за це!
Слава Тобі за це!
О, Боже, слава Тобі за це!

Отче Предвічний!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості та любові. Ти уподібнив її до Себе.
Слава, честь і возвеличення Тобі за це!

Отче Предвічний!
Дякую Тобі за Твої добродійства, яки­ми Ти нас наділив і цілий невдячний світ.

Отче Предвічний!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості і любові, Ти уподібнив її до Себе. Слава, честь і возвеличення Тобі за це!

Отче Предвічний!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього, і те створіння Твоє не виконало її.
Перепрошую Тебе, Господи, за той поступок.

Отче Предвічний!
У Твоїй силі було все знищити, якби Ти був хотів, задля того бунту і непослуху, але Ти того не зробив. Славлю Тебе, ‘Господи, за Твоє милосердя над бідним Своїм створінням.

Отче Предвічний!
Ти дав Свого Єдинородного Сина на викуплення його від цього гріха і поєднання його з Собою через такі тяжкі муки і смерть на Хресті.
Дякуємо Тобі за те добродійство, і будь благословенний усіма людьми на землі!

Отче Предвічний!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього від часів Ноя.
Велика сила Твоя і могутніть, котрій ніхто не може опертися, ні спротивитися. Коримося глибоко Тобі і покірно просимо прощення і милосердя для всіх бідних грішників з усього світу.

Отче Предвічний!
Але ж Ти показав Милосердя Своє і уклав заповіт, що вже світ більше пото­пом карати не будеш.
Дякуємо Тобі за це!

Отче Предвічний!
Чи ж тепер Ти хотів би знищити нарід через їх гріхи та покарати вогненним потопом? Отче Предвічний!
Благаємо Тебе.через Рани, через Кров, через Достойне Обличчя Сина Твого, через Болі і Муки, через страшну Хресну Смерть Його, черезвсі Його заслуги. Від­крий Своє Боже Милосердя для всіх бідних грішників усього світу.
Прости їм, помилуй і спаси!

Отче Предвічний!
Ти наклав на Сина Свого такі важкі муки, почавши від Оливного города аж до Голгофти, тільки за наше спасіння. А тепер ті муки даєш напоталу дияволові за прогрішення наші? Ні, Господи! Так не може бути, ми всі гаряче просимо Тебе про прощення і милосердя. Прости нам всі наші гріхи, захорони від пекель­ного вогню, запровадь всі душі до Неба,
а особливо ті, котрі найбільше потре­бують Твого милосердя.

Отче Предвічний!

Будь Милосердний і надалі для того бідного народу, що летить у пекельне провалля, задля тих Мук, Болів, Терпінь і Заслуг Ісуса Христа і 7 мечів болю Його Пресвятої Матері, а Твоєї улюбленої доньки і обручниці Св. Духа.

Отче Предвічний!

Вислухай наші благання, оці наші бідні молитви цієї Євхаристійної адорації, ці чування, які підносимо перед Твій Божий Маєстат в ім’я Ісуса Христа. Заносимо ці благання в злуці з молитвами Ісуса Христа, утаєнного у Пресвятій Тайні Єв­харистії і в злуці з молитвами Пречистої Діви Марії. Благаємо в Тебе прощення і милосердя через заслуги Пресвятих Христових Ран, для бідних грішників з усього світу.Отче Предвічний!

Вислухай молитви святого Архангела Михаїла, що боровся з могутнім люцифером, котрий йшов проти Бога і сказав йому: «ХТО ЯКО БОГ!»
Його було скинено в пекельне про­валля. Чи і нині не вчиниш нам це на Йо­го могутню просьбу і молитву за бідних грішників і не провалиш силу люцифера в пе­кельне провалля. Прошу Тебе, Господи, вислухай молитви наші, звернені до Те­бе, милосердний Боже!
Вислухай нас і помилуй усіх грішників, котрі до Тебе прибігають і котрі не при­бігають.

Отче Предвічний!
Подай цій Євхаристійній Адорації і цьому братству, яке вже буде заведене на цім світі, що будуть молитися за всіх грішників і побивати диявольську силу. Дай цим самим душам, що будуть від­мовляти цю годину адорації, силу в молитві і вірність у своїй постанові, любов до грішників і силу побивати злих духів, що воюють проти Церкви і її намісника Папи Римського та стараються знищити Божі закони. О Боже Милосерд­ний! Змилуйся над нами!

Отче Предвічний!
Віримо в Тебе, що не будемо заведені £ провалля. Віримо в Твоє могутнє Мило­сердя і Твою поміч над рятуванням бід­них душ, що летять у пекельні челюсті на вічну муку. Милосердний Боже, поми­луй і спаси їх!

Отче Предвічний!
Ісусе Христе, Ти помилував жінку ханаанку і оздоровив її через дотик одежі Своєї, просимо Тебе, оздорови бідні душі з гріховної прокази і помилуй їх. Джерело