Розвивайте свою віру. Це важливо!

«Хто вірує в Сина – живе , життям вічним» (Йоана 3:36)

Якщо ви бажаєте жити для слави Бога, вам потрібно змінити свої пріоритети, розклад, стосунки і багато іншого.
Але перш за все ви повинні запросити Господа в кожну сферу вашого життя. Ваше серце схоже на будинок із багатьма кімнатами. У вас є спальня. У вас є кухня. У вас є вітальня. У вас є кабінет. Всі ці кімнати — різні сфери вашого життя.
Якщо будь-яка з цих кімнат заповнена неспокоєм і страхом, то це місцем, куди ви не запросили Ісуса. Наприклад, ви не запросили Ісуса в кімнату відносин. Або ви не запросили Його в кімнату фінансів. Або, може, ви не запросили Його в спальню або робочий кабінет.

Якщо ви в якійсь кімнаті відчуваєте занепокоєння, це означає, що Ісус не знаходиться в тій кімнаті, тому що, коли Ісус входить в кімнату, то наповнює її світлом. Тож ваші турботи і ваші страхи свідчать про ті частини вашого життя, які не є під контролем Христа.

Це важливо, тому що Ісус говорить, що ви повинні запросити Його в своє життя — в кімнати вашого серця, щоб побачити життя таким, як воно є насправді, щоб побачити Царство Боже: «Хто вірує в Сина – живе , життям вічним» (Йоана 3:36). Щоб слідувати за Христом, ми повинні вирішити, чи будемо жити для себе чи для Бога.
Можливо, ви сумніваєтеся, чи знайдуться у вас сили жити для Бога. Але це лише ще одна річ, про яку не варто хвилюватися. Бог дасть вам все, чого ви потребуєте, якщо ви просто виберете жити для Нього.

У Біблії сказано: «Бо його Божа сила дала нам усе до життя та побожности, завдяки спізнанню того, хто нас покликав своєю славою та силою!» (2 Петра 1: 3).

Повірте, що саме зараз — час для вирішення цієї проблеми. Повірте, що ви були створені для вічності. Повірте, що незалежно від того, що ви зробили, Бог хоче пробачити вас.

Прийміть Ісуса в своє життя як вашого Господа і Спасителя. Прийміть Його прощення своїх гріхів. Прийміть Його Дух, який дасть вам силу дивитися очима віри і виконати ваше життєве призначення. Біблія говорить: «Хто вірує в Сина – живе , життям вічним» (Йоана 3:36).

Схиліть голову і тихо прошепотіти слова молитви, яка змінить вас: «Ісусе, я вірю в Тебе і приймаю Тебе».Молитва:

«Дорогий Господи, я боюся та все ж хочу дізнатися Тебе. Я не розумію всього, але дякую Тобі за Твою любов до мене. Я дякую Тобі за те, що Ти був зі мною, навіть коли я не усвідомлював цього. Я дякую Тобі за те, що Ти послав Ісуса не щоб засудити мене, але щоб врятувати.
Я визнаю, що не усвідомлював, що мені потрібен Спаситель, але сьогодні я хочу прийняти дар Твого Сина. Я зізнаюся, що грішив, роблячи те, що суперечило Твоїм законам. Дякую Тобі за те, що ти послав Ісуса, щоб Він врятував мене від моїх гріхів. Я знаю, що Він помер за мене, і що Його кров очищає мене від моїх гріхів. Прошу, вбережи мене від скорбот і помилок. Прошу, наповнив мене Своєю любов’ю. Навчи любити Тебе і довіряти Тобі. Амінь ».

Переклад і адаптація Наталії ПАВЛИШИН

Джерело: ДивенСвіт

Розвивайте свою віру. Це важливо!