Сало на зиму в спеціальному розсолі. Виходить таке ніжне, що хоч губами їж

В осінньо-зимовий період господині намагаються зберегти улюблені продукти в їстівному стані. До них належить й сало. Багато хто любить вживати цей продукт. Тому, існує безліч рецептів його приготування, завдяки чому воно зберігається протягом всього року.

Сало в розсолі.

Найпоширеніший спосіб зберігання сала – це закочування продукту в банки. Так воно зберігається значно довше, ніж заморожене. Це відбувається завдяки тому, що сало знаходиться в ароматному розсолі, що не дає йому неперевершеного смаку. Однак, зробити все потрібно правильно, щоб сало зберігалося не один місяць. Необхідні інгредієнти знайдуться на кухні кожної господині. Для приготування розсолу налийте в каструлю воду, дайте їй закипіти та додайте сіль, лавровий лист, чорний та червоний перець. Кип’ятіть 5 хвилин, а потім дайте охолонути до кімнатної температури. Сало добре промийте та наріжте на шматки, які легко буде помістити в банку. Залийте розсолом та закрийте.

Сало в розсолі інший спосіб.

Банки ретельно промийте та просушіть. На дно покладіться очищений часник. Потім покладіть сало, порізане на шматки. Зверху, також, присипте очищеним часником й залийте охолодженим розсолом. Також, можна додати в банки перець горошком та лавровий лист, але не потрібно одразу закочувати банки. Спочатку закрийте їх звичайними силіконовими кришками та залиште в темному місці при кімнатній температурі на 2 доби. Таким чином сало добре просолиться та набуде приємного аромату. Потім закатайте банки металевими кришками та поставте в темне прохолодне місце, де воно зможе довго зберігатися й не зіпсується.

Після відкриття банки краще дістати все сало та загорнути в фольгу. Зберігати можна в морозилці.