Що категорично не можна робити в городі восени, щоб не нашкодити майбутньому урожаю.

Які осінні роботи в городі краще не проводити.

Підходить та сама пора, коли вже можна злегка видихнути з полегшенням (і тут головне не замислюватися скільки заготовок ще треба встигнути зробити). Починається поступова зачистка грядок перед швидкими приморозками. Розглянемо основні моменти, які не бажано робити, інформує Ukr.Media.

Перекопування

Коли все прибрали, цю процедуру бажано тягнути аж до першого хорошого приморозку, тоді в верхньому шарі частину бактерій прибере холод, і при скопуванні вони не підуть на нижні шари землі.

Полив

Уважно стежте за кількістю землі, за спостереженнями, дощів цілком вистачає, щоб всі органічні залишки добре встигли перепріти до весни, додаткове зволоження вже не потрібне.

Час збору

Все що зібрано зараз, у вересні, зберігається краще, менше гниє і має більше шансів не втратити всіх своїх корисних властивостей.Спалювання

Коли буде фінальна зачистка, не намагайтеся спалювати прямо все на городі, в місці де було вогнище на наступний рік урожай буде найбільш паршивим. Витягайте все в окреме місце і там нехай горить яскравим полум’ям, добриво розкидаємо по гряді.

Компостування

Зараз вже не найкращий час, щоб щось додавати в купу, основна поживна цінність від трави йде тільки в весняно-літній період. В даний момент воно тільки рахується що є, а купі користі не принесе. За те харчові залишки дуже калорійні.

Бур’яни

Обробка як хімічними препаратами, так і чистими, нічого багатолітникам не дасть, вони хитрі, і просто вже існують і не ростуть, потомство закладене глибоко і в будь-якому випадку, який би препарат не був, скільки б ви його не дали, результат буде нульовий.