Що краще використовувати для випічки, маргарин чи масло? Поради досвідчених господинь

Для домашньої випічки господині часто використовують вершкове масло або більш дешевий маргарин, який не завжди можна вгадати, що він присутній у страві. Ним ніколи не можна зіпсувати страву. Заощадливі господині кладуть його в пропорції 1:1 з маслом й це ніяк не шкодить кінцевому результату.

Чим вони відрізняються.

Вершкове масло складається з натуральних тваринних жирів отриманих з вершків відділених від молока. Маргарин виготовляють з жирів рослинного походження.

Однак, з отриманого досвіду, кулінари рекомендують віддавати перевагу маргарину в разі приготування дріжджового чи листкового тіста.

Воно навіть через таку заміну виграє, бо занадто жирне масло «садить» тісто, яке може вийти глевким та не смачним.

А от для пирога чи печива виготовлених з пісочного тіста якраз підійде жирне вершкове масло, яке надасть печиву розсипчасту та ніжну структуру. Від цього воно стане неперевершено смачним.

Однак, ніколи не замінюйте масло маргарином для приготування різних кремів, щоб покривати ним торти та тістечка. Страва від цього втратить не тільки смак, а й аромат та свою привабливість. Тому, купуйте для приготування крему найякісніше й дороге вершкове масло. Інакше й не потрібно починати цю справу.

Що краще використовувати для випічки, маргарин чи масло? Поради досвідчених господинь