Що потрібно зробити з геранню в кінці зими, щоб почала знову пишно квітнути

Ближче до весни ніч стає коротшою, а день – довшим. Тому, господині прикрашають балкони квітами. Герань дуже рясно та довго цвіте й стане ідеальною прикрасою балкона. Однак, за квіткою потрібно правильно доглядати, щоб милуватися довгим цвітінням аж до листопада. Вчасно підживлюйте та правильно виводьте рослину з зимівлі.

Герань – це теплолюбна рослина, яка добре переносить зиму. До перших заморозків приберіть її на зберігання. Взимку рясного поливу квітка не потребує. Підтримуйте ґрунт в злегка вологому стані, майже сухому. Якщо герань стоїть в прохолодному місці взимку, полив здійснюється раз на 3 тижні. Стебла мають бути міцними та зеленими протягом всієї зими.

На початку лютого можна приступати до виведення рослини з зимівлі. Перенесіть квіти в більш тепле місце або підійміть температуру в приміщенні до 15 градусів тепла. Збільште поливи. В березні внесіть підживлення та обріжте кінці пагонів – це забезпечить рясне цвітіння. В травні пересадіть герань в більші за розміром горщики та поставте на вулиці.

Що потрібно зробити з геранню в кінці зими, щоб почала знову пишно квітнути