Що потрібно зробити з капустою після висадки у відкритий ґрунт, щоб гарно зав’язалася

Капуста — це одна з найпоширеніших культур, яку майже кожен вирощує на своєму городі. Щоб отримати гарний врожай, потрібно за нею добре доглядати.

Іноді можна помітити, що зав’язі на культурі погано формуються, а деякі кущі їх зовсім не мають. Це може статися з різних причин, але найголовнішою може бути нестача підживлення.

Гній.

Використовуйте коров’ячий. На 5 л. води додайте 1 кг гною, розчиніть та дайте настоятися. Вперше підгодівля додається через 14 днів після пересадки у відкритий ґрунт. Коли почали утворюватися зав’язі, додайте попіл. Через три тижні після першого поливу гноєм, повторіть процедуру.

Розчин з йоду.

На 10 л. води додайте 40 кр. Йоду та поливайте по 1 л. під кожен кущ. Така підгодівля допоможе капусті утворити гарні зав’язі.

Борна кислота.

На невеликий об’єм води додайте 2 гр. кислоти. Потім розведіть суміш в 10 л. води та цим розчином проведіть обприскування капусти вранці, ввечері або в похмуру погоду. Якщо це зробити, коли світить сонце, листя капусти отримають опіки, а врожай буде зіпсований.

Пивні дріжджі.

Візьміть 50 гр. цукру, розітріть з 100 гр. дріжджів, залийте все 0,5 л. води та настоюйте протягом трьох годин. Після появи піни додайте 10 л. води. Кількість розрахована на 10 кущів, під кожен по 1 л. розчину.

Це народні, бюджетні та дієві способи, які допоможуть формуванню гарних качанів.