Що потрібно зробити з вікнами восени, щоб вони краще зберігали тепло

Зима не за горами, тому варто подбати про тепло у власній оселі, а саме утеплення пластикових вікон. Заклеювання вікон скотчем — це марна справа, яка не вирішить проблему протягів з вікна. Однак, є один лайфхак, який допоможе швидко утеплити пластикові вікна, без особливих зусиль та матеріалів.

Пропонуємо дізнатися, що робити, якщо тягне з пластикових вікон.

Спочатку необхідно перевірити чи дійсно вікно погано прилягає до рами та з нього тягне холодне повітря. Для цього, потрібно відкрити вікно, вставити між рамою та стулкою аркуші паперу, а потім повністю закрити вікно. Після цього, папір необхідно витягти. Якщо папір легко витягнувся — це означає, що вікно закривається не щільно й його слід «підтягнути».

Отже, для «підтягування» вікна знадобляться пасатижі або ключ на 10. Вибраним інструментом необхідно повернути цапфу в горизонтальне положення. Потім, відрегулювати по центру, внизу, а також, з протилежного боку ручки — там є один чи два притиска.

Після проведеної процедури, потрібно знову затиснути аркуш паперу між стулкою та вікном й спробувати його витягти. Якщо аркуш витягти не вдалося — це означає, що вікно щільно закривається й з нього більше не буде тягнути холодне повітря.