Що робити з огірками, що переросли. Не спішіть їх викидати, вони ще знадобляться

Огірки, що переросли не варто викидати, бо вони ще можуть знадобитись. Наприклад, такі огірки можна використовувати як в господарських, так й в кулінарних цілях.

Пропонуємо дізнатися, як з користю можна використати огірки, що переросли.

1 ідея — смачні страви.

З огірків, що переросли, можна приготувати різні смачні та корисні страви: супи, маринади, свіжі салати та закуски. Такі огірки надають стравам цікавого, незвичайного та особливого смаку.

2 ідея — мариновані огірки.

Огірки, що переросли можна маринувати. Для цього, їх краще нарізати кружечками, півколом або смужками, потім засолити з додаванням спецій та оцту. За кілька днів вийдуть смачні, пікантні та хрумкі мариновані огірки.

3 ідея — маски для шкіри.

З огірків, що переросли можна приготувати натуральні та корисні маски для шкіри. В блендер потрібно покласти огірок, мед або натуральний йогурт та все збити до однорідної консистенції. Така маска чудово живить, омолоджує, зволожує та освіжає шкіру.

4 ідея — органічний продукт для городу.

Огірки, що переросли можна додавати в компостну купу. Це відмінний органічний продукт, який зробить компост більш поживним, родючим та корисним для вашого городу.

Слід зазначити, що представлені не всі ідеї використання огірків, що переросли. Тому, є можливість самостійно вигадати та створити з таких огірків щось цікаве й корисне для себе.