Що, в ніякому разі не можна робити на день Покрови Пресвятої Богородиці.

За повір’ям, в цей день 14 жовтня, свята Діва Марія ввійшла в царські врата у супроводі Іоанна Богослова та Іоанна Предтеча, та накрила людей, що молилися своїм сяючим омофором. Вона залишила свою божественну благодать та захистила народ від загибелі.

З того часу віряни почали відзначати це велике свято Пресвятої Богородиці. Через свою важливість в духовному світі, цей день потребує дотримання обрядів та заборон.

Заборони у свято Покрови Пресвятої Богородиці.

  1. На Покрову заборонено займатися домашніми справами: прибирати, прати, будувати, прасувати та займатися рукоділлям. Навіть не готувати до вечора.
  2. Особливо забороняється кричати, сваритися, лихословити та провокувати на негатив.
  3. За тиждень і на свято заборонено приймати алкоголь і багато їжі.
  4. Також, 14 жовтня, не можна позичати гроші.
  5. Як казали наші предки: якщо дівка відмовить сватам, то три роки ніхто до неї свататиметься. Тому в цей день ходять сватати молодицю.

Обряди на день Покрови.

Для захисту від хвороб.

Щоб дитина не хворіла на протязі року, мама ставить дитя на стільчик, дає ікону Діви Марії в рученята і читає молитву про здоров’я. Також можна вивести на вулицю, поставити дитину на поріг і полити святою водою.Для фінансового добробуту.

Візьміть гілки яблуні, запаліть і обкуріть кути в оселі, пошепки вимовляючи змови. Предки вважали, що якщо нагодувати бездомних тварин, це принесе удачу в Ваш дім.