Що значить, коли лелека прилетіла до вашого двору. Господарям варто знати

Лелека вважається особливим птахом, який захищає людей від негараздів та негативної енергетики. Також, птах приносить щастя. Якщо лелека оселиться біля житла, мешканці будинку будуть жити в гармонії, затишку та добробуті. Однак, негативні прикмети, пов’язані з цим птахом, також існують.

Оселилися на даху – до добробуту та щастя. Покинули гніздо – до біди, пожежі або руйнування будинку. Якщо птахи перенесли гніздо на інший дах – до проблем та хвороб.

Побачити лелеку в небі над будинком – до зустрічі з кимось із близьких. Якщо над будинком ціла зграя лелек, чекайте приходу гостей, що принесуть гарні новини та хороший настрій.

Незаміжня дівчина, що побачила лелеку в небі, скоро зустріне свого нареченого. Жінка, що побачила птаха над своїм будинком, незабаром завагітніє. Жінка, яка побачила птаха на дорозі, може чекати на поповнення. За повір’ям, пара, яка побачила лелеку в небі, повинна загадати бажання про народження дитини.

Краще не ставити вдома статуетки в формі лелек. Дарувати подібні сувеніри іншим, також, не слід. За повір’ям, це може залучити біди. Знайшовши перо лелеки, підніміть його та заберіть, бо це гарний оберіг, а також, перо приносить щастя.