Щоб капуста гарно вродила та буда великою, дотримуйтеся цих порад

Найбільше рідини капуста потребує тоді, коли починає зав’язувати голівки качанів.

Капуста дуже любить вологу, тому в неї така велика поверхня листового апарату, через нього вона як випаровує, так і всмоктує воду. А от коренева система у неї розміщується не глибоко.

На протязі усього вегетаційного періоду, капуста потребує підвищену вологість. Шар ґрунту на глибині 60 см повинен бути вологим на 80 %.Щоб підтримати оптимальну вологість землі, проводьте поливи капусти через кожні 8-10 днів. В кінці травня посійте на ділянці пізню капусту насінням, а на при кінці червня розсадіть розсаду, що підросла, на грядку.

Напередодні висадки розсади на грядку, ретельно пролийте ділянку розсади. Для висадки беріть здорові та якісні кущики капусти. Щоб рослини добре росли та розвивались, дотримуйтесь наступної схеми посадки: міжряддя 70 см, відстань між кущами 45-50 см.Строки висаджування капусти є врахування її терміну дозрівання. У пізніх сортів він найдовший, тому висаджувати її потрібно набагато раніше від інших. Перед висадкою проведіть підготовку ґрунту, внесіть добриво та добре розрівняйте його. Для того, щоб розсада капусти добре прижилась, полийте її до та після висадки й регулярно розпушуйте землю між рядами на глибину 6-10 см.