Щоб листя огірків не жовтіли, обробіть їх цим засобом. Будуть ще довго радувати врожаєм

Більшість садівників хвилюється через появу жовтизни на листі огірків, але проблему можна усунути, якщо дотримуватися певних рекомендацій.

Після появи перших сходів, коли на рослині буде 3-4 справжніх листка, обробіть рослини спеціальним розчином. На відро води додайте 30 крапель йоду, 20 грамів господарського мила та 1 літр молока. Обприскуйте розчином рослини через кожні 10 днів.

Ввечері замочіть хліб у відрі води. Вранці розімніть його, додайте невеликий пухирець йоду, розведіть 1 літр розчину в 10 літрах води та обприскайте рослини. Залишок розчину зберігайте в пляшках у підвалі. Засіб можна використовувати раз на 14 днів до самої осені.

У відрі води розведіть 2 літри сироватки, 150 грамів цукру та обробіть рослини. Це активізувати появу нових зав’язей на перцях та огірках.

На 10 літрів води додайте 0,7 літра банки цибульного лушпиння та дайте закипіти. Накрийте кришкою та залиште настоюватися протягом 12-14 годин. Процідіть, відіжміть лушпиння та дайте відстоятися. Візьміть 2 літри настою, розведіть у 8 літрах води та рясно обприскайте листя з обох боків, а також, обприскайте та полийте ґрунт.

Також, важливо врегулювати режим поливу, можливо огірки відчувають нестачу вологості.

Обприскайте огірки розчином з 1 літра сироватки та 5 літрів води.