Щоб зібрати гарний врожай помідорів в цьому році, садіть ці перевірені сорти

Важко визначити найкращий сорт помідорів. Врожайність залежить від сорту, місця вирощування, догляду та клімату. Існує декілька сортів, які мають високі показники врожайності в різних умовах

До кращих сортів для вирощування в теплиці відносять «євпатор F1». З кущів можна зібрати 10-13 кг плодів на 1 м. кв. Цей сорт ранньостиглий, має великі плоскоокруглі плоди вагою до 300 грамів. Помідори солодкі, м’ясисті та з тонкою шкіркою. Їх використовують для приготування салатів, соків та переробки.

Для відкритого ґрунту краще обирати «червону квіточку». Цей сорт дає 8-10 кг врожаю на 1 м. кв. Середньостиглий сорт, який дає маленькі плоди по 20-30 грамів. Помідори солодкі, з соковитою м’якоттю та тонкою шкіркою. Можна вживати в свіжому вигляді, консервувати та солити.

До вирощування в північних областях обирайте «азорський червоний». Цей сорт дає 6-8 кг врожаю на 1 м. кв. Дуже ранній сорт помідорів, що дає округлі плоди вагою до 100 грамів. Помідори соковиті, мають щільну м’якоть та товсту шкірку.

Для південних регіонів обирайте «наречену». Цей сорт має високу врожайність. Добре підходить для вирощування у відкритому ґрунті та плівкових теплицях. Помідори плоскоокруглої форми вагою 150 грамів, середньоребристі та багатокамерні.