Швидкі способи розморозити продукти: більше не треба довго чекати

Іноді може знадобитися швидко розморозити продукти. Для цього існує декілька способів швидкого розморожування. Обирайте той, що підходить під вид продукту та кількість часу.

Мікрохвильова піч.

За допомогою мікрохвильовки можна дуже швидко розморозити продукти. Однак, також, він може частково приготуватися. Покладіть продукт на тарілку та поставте в мікрохвильовку на режим розморожування. Кількість часу залежить від самого продукту та його кількості. Щоб розморозити 1 кг м’яса знадобиться 8-10 хвилин.

Пара.

Швидкий метод розморожування продуктів, що зберігає смакові властивості. Покладіть продукт в глибоку ємність з киплячою водою та накрийте кришкою. Так 1 кг м’яса можна розморозити за 10 хвилин.

Духовка.

Відносно швидкий метод, який мінімізує ризик часткового приготування продукту. Розігрійте духовку до 50 градусів та покладіть туди продукт. Щоб розморозити 1 кг м’яса, знадобиться 30-40 хвилин.

Холодна вода.

Покладіть продукт в ємність, що герметично закривається та поставте в каструлю з холодною водою. Міняйте воду раз на півгодини. Щоб розморозити 1 кг м’яса, знадобиться 1-2 години.

Холодильник.

Повільне, але безпечне розморожування. Покладіть продукт в глибоку ємність та поставте в нижню частину холодильника. Щоб розморозити 1 кг м’яса, знадобиться 24 години. Такий метод забезпечує рівномірне розморожування продуктів та зберігання їх смакових властивостей.

Обирайте спосіб розморожування, залежно від виду продукту та кількості часу, що маєте.

Щоб розморозити рибу та птицю, використовуйте метод розморожування в холодильнику або холодній воді. Щоб розморозити овочі або фрукти, використовуйте мікрохвильовку, духовку або парову баню. Щоб розморозити продукти для швидкого приготування, використовуйте мікрохвильову піч. Ніколи не заморожуйте продукти повторно.

Швидкі способи розморозити продукти: більше не треба довго чекати