Сильне похолодання та мокрий сніг. Синоптики попередили українців про погіршення погоди

Погіршення погоди 15 березня очікується на заході країни.

Атмосферний фронт несе в Україну опади й похолодання, яке завтра накриє західні області України. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

«Сьогодні найтепліший регіон — західний, Львівщина. А завтра та ж Львівщина вже буде піком холоду», — спрогнозувала синоптик.

За її даними, 15 березня в західних областях України очікується похолодання до денних +4…+8 градусів після сьогоднішніх +12…+18 градусів.

«Прийде атмосферний фронт, піде дощ і навіть часом із мокрим снігом. Підготуйтеся до негоди, подбайте про взуття, парасолі, одяг відповідний та візьміть, про всяк випадок, щось від головного болю та тиску», — порадила синоптик.

На решті території України, за її даними, завтра ще втримається тепла погода без опадів. Температура повітря протягом дня становитиме +9…+13 градусів.

«Сильний штормовий сьогоднішній вітер завтра дещо послабне, проте все одно буде рвучким періодично», — зауважила Наталка Діденко.

Надалі, за її словами, похолодання із заходу посунеться східніше, проте з кінця тижня та початку наступного знову потеплішає.