Сильні молитви про прощення гріхів, які слід прочитати саме сьогодні

У Прощену неділю необхідно сходити до церкви на службу, сьогодні щиро читають молитви про прощення гріхів . Тексти молитви, які читають в Прощену неділю, дивіться нижче: передає Ukr.Media.

Молитва про прощення гріхів

Милостивий Бог, прости,
І гріхи мені відпусти,
Як і я прощаю людям,
Так і мені прощення буде

Дай мені, Боже, доброти,
Щоб я була такою, як Ти.
Допоможи мені всіх прощати,

Всі закони виконувати.

Молитва за тих, хто нас образив

Помилуй, Господи, тих, хто ненавидить мене і тих, хто заздрить мені! Помилуй, Господи тих, що обмовляють мене і ображають! Нічого злого не сотвори з ними за недостойного раба Свого, але за висловом милосердя, і з безмірною милістю, ні в цьому житті, ні в майбутньому столітті та не понесуть зла за мене, грішного! Освяти їх милістю Своєю і освіти благодаттю Своєю, Всеблагий, тому що перед усіма благословенний Ти на віки віків. Амінь.

Молитва в Прощену неділю про дарування духу всепрощення

Спаситель, навчи мене пробачити від щирого серця всіх, хто мене образив. Я знаю, що не маю права на помилування, що не можу стати перед Тобою з почуттями ворожнечі, яка криється в моїй душі. Зачерствіло моє серце! Немає в мені любові! Допоможи мені, Господи! Молю Тебе, навчи мене пробачити ображаючих мене, як Сам Ти Бог мій, на хресті пробачив ворогів Твоїх! Амінь.

Просити вибачення потрібно від усього серця, а не просто так. Якщо ви не можете попросити вибачення (якщо вам дуже важко і зробити це щиро не вийде), не просіть, але гарненько обміркуйте свою неприязнь або ненависть і спробуйте зрозуміти, чому таке сталося у вашому житті.

Також не варто прощати, якщо зараз ви цього зробити не можете. Все повинно бути щиро, від душі! Якщо не сьогодні, то завтра. Або післязавтра, або через рік. Але все пройде з часом. Спаси і Збережи Вас Господи! І направ на шлях істинний!

Сильні молитви про прощення гріхів, які слід прочитати саме сьогодні