Сильні заморозки ідуть в Україну: синоптики розповіли, де буде найхолодніше

В Україні три ночі поспіль, 8 , 9 та 10 травня очікуються заморозки.

Про це повідомила синоптикиня Наталія Діденко.

«У ніч проти 9 травня та проти 10 травня заморозки поширяться на більшу частину території України, окрім південної частини», — йдеться у повідомленні.

«8-10 травня в нічні години буде всього +1…+8 — і починаються заморозки. 8 числа вони будуть у західних, північних та Вінницькій областях на ґрунті. 9 числа практично по всій Україні, крім півдня та Закарпаття на поверхні ґрунту заморозки інтенсивністю 0…-5. Також 9-10 травня на північному сході країни заморозки можуть бути навіть у повітрі — 0…-3 градуси. Це вважаються досить сильні заморозки», — повідомила експерт з погоди.

За словами Діденко, антициклон із північного заходу Європи відсуває опади з території України, а тому дощі на півдні та сході затримаються лише найближчої ночі. Вже вдень 8 травня та впродовж 9 травня переважатиме повсюди суха погода.

У Києві цієї ночі прогнозують +2-5°, а на околицях можливі заморозки. У середу вдень стовпчики термометрів покажуть 13-15° тепла. Дощів не передбачається.

«Свіжа погода протримається до кінця тижня, на Провідну неділю в Україні буде помірно тепло, +15-20°.12-го травня переважно без опадів, хіба вдень невеликий дощ пройде місцями в північних областях України», — йдеться у повідомленні Діденко.

Сильні заморозки ідуть в Україну: синоптики розповіли, де буде найхолодніше