Скільки солі додавати під час прання, та яку саме користь вона приносить

Кухонну сіль можна використовувати не лише в кулінарії, але й в побуті. Наприклад, додавати в пральну машину під час прання речей та білизни.

Скільки та як додавати сіль при пранні?

На одне прання при температурі 80-90 градусів знадобиться 1 ч. л. кам’яної солі. Її можна додавати прямо в барабан пральної машини, у лоток для порошку або в миску з водою для попереднього замочування речей.

Користь солі для речей:

  1. Сіль відновлює та зберігає насиченість кольорових речей, а також, захищає тканини від відцвітання та надає їм свіжості. Сіль чудово виводить жовті плями на білих речах.
  2. Сіль пом’якшує грубі та жорсткі рушники, роблячи їх пухнастими, м’якими та приємними на дотик. Також, сіль чудово усуває неприємні запахи та надає їм свіжості.
  3. Сіль підвищує якість прання – вона ефективно виводить бруд, застарілі плями та посилює дію пральних засобів, а також, сприяє зменшенню кількості піни.

Чим корисна сіль для пральної машини?

  1. Усуває неприємні запахи. Кухонна сіль відмінно очищає пральну машину від жиру, бруду та бактерій, які з часом накопичуються й викликають неприємні аромати. Після використання солі, барабан та гумові ущільнювачі будуть чистими й свіжими.
  2. Очищає від накипу. Сіль ефективно очищає нагрівальні елементи та інші деталі пральної машини від накипу. Завдяки цьому, зменшиться витрата електроенергії та продовжиться термін експлуатації пральної машини – вона працюватиме довгі роки без поломок.
  3. Усуває грибок та плісняву. Кам’яна сіль чудово бореться з пліснявою та грибком, які утворюються в пральній машині через високу вологість й різкі перепади температури води. Крім того, сіль захищає речі під час прання від зараження патогенними мікроорганізмами.

Чим корисне прання із сіллю для людини?

Прання з додаванням солі дуже корисне для людей-алергіків. А все тому, що завдяки солі речі ліпше виполіскуються від пральних засобів, не залишаючи після себе розводів та частинок порошку. Особливо, якщо використовується режим швидкого прання.

Скільки солі додавати під час прання, та яку саме користь вона приносить