Сьогодні 27 вересня — Леснінської ікони Божої Матері. Образ захистить вас від недуг і відведе важкі хвороби.

Чудотворний образ Діви Марії є одним з найбільш шанованих у православному світі. Леснинська ікона Богоматері має дивовижною історією і особливим даром зцілювати людей.

Кожна ікона Пресвятої Богородиці має унікальні чудодійні властивості. Православні віруючі найчастіше звертаються з молитовної проханням саме до Божої Матері. Вважається, що її образи мають неймовірну силу і дар зцілення, тому кожен звертається за допомогою обов’язково буде почутий.

Леснинському ікона Матері Божої чудесним чином з’явилася в велике свято Воздвиження Хреста Господнього. Завдяки її чудотворним властивостями, люди до цих пір звертаються до неї з проханнями про зцілення від тілесних і душевних хвороб. Дізнавшись докладніше про ікону Леснинському Божої Матері, можливо, і ви виявите бажання звернутися до неї за допомогою.

У чому допомагає ікона

Православні віруючі приписують іконі більше 500 непояснених чудес. Вважається, що ікона має сильну даром зцілення і здатна вилікувати навіть безнадійно хворих людей. Якщо когось доганяв важку недугу, зверталися до образу Леснинському Божої Матері і просили позбавити від нестерпних мук, і вже незабаром неймовірним чином хвороба покидала їх.Багато ікони володіють даром позбавлення нещасних людей від важких тілесних мук. Образ Леснинському ікони Богоматері є хорошим помічником для багатьох хворих з психічними розладами. Дуже часто люди з такими недугами вже не мають можливості попросити позбавити їх від душової хвороби, тому за них це роблять родичі, і, звичайно ж, безліч випадків підтверджує, що прохання були не марними.

Молитва перед образом Леснінської ікони Божої Матері

Ця молитва допоможе позбавити вас і ваших близьких від недуг і відведе від вас важкі хвороби.

  • «О, Боже мій! Хранителька і заступниця наша! Не покинь мене в біді, відгукнись на прохання молитовні, звернені до Тебе і Сина Твого Всемогутньому. Визволи мене і ближніх моїх від хвороб важких, від бід і страждань нестерпних. Почуй молитви мої щирі і безкорисливі. Очисти душу мою від гріхів і помислів темних. Будь милостива до мене, грішного. Назавжди я раб Твій і Сина Твого, і назавжди я поклоняюся вам, Всемилостивого. Амінь! »

Вимовляти молитву можна в будь-який день і в будь-який час доби. Адже коли проблема стосується здоров’я, зайвого часу може вже й не бути.