Сьогодні день Мучениці Ірини. Що потрібно зробити кожній жінці в цей день

Які каверзи і обмани вас очікують сьогодні?

18 травня в православ’ї згадують ранньохристиянську святу великомученицю Ірину Македонську. У народному календарі дата отримала назву день мучениці Ірини, Аріна-капустянка, Аріна-розсадниця, інформує Ukr.Media.

Хто така свята Ірина?

Проживала Ірина в I-II ст. в Македонії. При народженні отримала ім’я Пенелопа, росла в знатній сім’ї язичників. Батько збудував для неї окремий палац, найняв для отримання освіти виховательку і наставника Апеліана, який був таємним християнином.

Дівчина перейнялася вірою Христовою, прийняла Хрещення і отримала при обряді ім’я Ірина. Зазнаючи мук від язичників, кожен раз вона виходила неушкодженою — Ірину кидали в рів зі зміями і під копита диких коней, пиляли залізної пилкою. Свята прославилася численними зціленнями хворих і воскресінням померлого юнака.

Обряди й традиції цього дня

На Русі святу Ірину називали в народі Аріною. Сьогодні жінки моляться їй перед тим, як висаджувати розсаду капусти, і просять хорошого врожаю. Чоловіків до капустяної розсади не підпускають, інакше овоч не вродить.Будьте обережні, не попадіться на обмани і каверзи

18 травня — досить важкий день в емоційному плані, постарайтеся бути стриманими і розсудливими. Сьогодні дуже велика ймовірність стати жертвою підступу або обману. Дізнайтеся, які найпоширеніші способи обману оточують нас у повсякденному житті.

Обмани в торгових точках

Найбільш часто нас дурять в магазинах, особливо в супермаркетах. На що потрібно звертати увагу?

1. Розплатившись на касі, завжди перевіряйте чек. Досить поширене явище для супермаркетів, коли на ціннику біля товару вказана одна ціна, а на касі його пробивають за іншою, більш високою.

Багато покупців цього не помічають, так як не бачать або зовсім не забирають чеки. Хтось виявляє підступ вже вдома, викладаючи з сумки продукти і звіряючи їх з чеком. Але це треба робити відразу ж в магазині. І знайте, що вам зобов’язані повернути гроші, навіть якщо будуть запевняти, що не встигли перебити цінник.

2. Особливо треба бути уважними, коли розплачуєтеся не готівкою, а банківською карткою. Обов’язково перевіряйте, яку суму зняли з рахунку.

3. На ринках ще з радянських часів користуються популярністю такі види обманів, як обрахування та обважування.

4. Намагайтеся не купувати заморожені продукти, їх вагу збільшують за допомогою великої кількості води і добавок, які утримують воду.

5. Часто продукти низької цінової категорії видають за більш дорогі, особливо часто такі фокуси прокручують з рибою.

6. На товар можуть бути підмінені дані про виробника або переоформлені терміни придатності.

Як бачите, каверзи зі сторони торгового бізнесу з кожним днем ростуть, як сніжний ком. Будьте уважні, не давайте себе обманювати!Кого треба побоюватися?

1. Не довіряйте сліпо зовнішньому вигляду незнайомої людини, зараз купити військову камуфляжну форму не важко, як і зробити будь-яке посвідчення співробітника внутрішніх справ.

2. Не забувайте, що високопрофесійні шахраї завжди дуже привабливі, посміхаються і щиро готові допомогти.

3. Будьте обережні з людиною, яка навмисно намагається здаватися простою.

Пам’ятаєте, як називається перша глава в «Майстрі і Маргариті» Михайла Булгакова? «Ніколи не розмовляйте з невідомими». Так що проявляйте пильність, якщо незнайома людина безпричинно намагається завести з вами розмову або витягнути на контакт.

Народні прикмети 18 травня

Якщо 18 травня йде переривчастий дощ, значить, він ще триватиме три дні.

Якщо в ніч на Ірину зоряне небо, можна вирушати вдень на риболовлю, буде хороший улов.