Успіння Пресвятої Богородиці: особлива молитва до Матері Божої за дітей, яку промовляють — 28 серпня

В обов’язки православних батьків входить не тільки освіта, годування, виховання і утримання своїх дітей в чистоті. Головний обов’язок віруючих матері і батька полягає в молінні про здоров’я дитини. Як говориться в стародавній християнській приказці – материнська молитва дна морського досягає. Але ж це правда.

У багатьох джерелах православної літератури зберігаються справжні історії, коли сильна молитва Богородиці про дітей виручала, а навіть іноді рятувала дитину від величезної небезпеки. Батьки і діти назавжди пов’язані життєвої ниткою.

Молитва до Пресвятої Богородиці про дітей

Пам’ятайте, що батьківське слово має величезне значення. Тому в жодному разі не можна:

проклинати своїх дітей;

робити їм невдалі прогнози на життя;

говорити про них погано.

Навіть тоді, коли на душі погано і важко. Пам’ятайте, що для Бога немає нічого неможливого. Тому завжди моліться за своїх дітей і про їхнє здоров’я.

Пам’ятайте, що у Господа потрібно не тільки просити, але і дякувати йому. Дякуйте його за захист дітей, просіть прощення за гнів і лайливі слова, за ваше ставлення до дітей і за відсутність мудрості і терпіння.

Крім Богородиці звертатися з молитвою про дітей можна і до інших святих. Пресвята Богородиця за численні століття допомогла в лікуванні незліченної кількості дітей. Також вона допомагає знайти істинний батьківський шлях заблукалим душам.

Приклад тексту молитви Богородиці про дітей про здоров’я:

О Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і тих, що в утробі матері. Укрий їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському нагляду Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рaни дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитину цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.