Телефон розряджається за кілька годин: головні причини, та що слід робити

В сучасному світі телефон є незамінним пристроєм зв’язку з навколишнім світом. Однією з проблем, яка часто зустрічається — це швидка розрядка. Можна заряджати телефон протягом декількох годин, але він все одно вимкнеться через 2-3 години роботи.

Причини, чому телефон швидко сідає:

  • Підвищена яскравість екрана.
  • Активність бездротових сервісів на постійній основі.
  • Ввімкнений GPS.
  • Ігри.
  • Занадто часте перезавантаження.
  • Шкідливі програми на пристрої.

Методи усунення проблеми.

Зменшити яскравість екрана.

Телефон швидше втрачає енергію, якщо яскравість екрана становить 80-100%. З темним екраном працювати незручно, але вистачає й 59% яскравості. Для зменшення функції потрібно зайти в налаштування та в елементі «Екран» обрати рівень яскравості. На деяких смартфонах є функція автоматичного регулювання дисплея.

Вимкнути автоматичну орієнтацію екрана.

Ця функція використовується не дуже часто, тому її краще вимкнути, адже вона споживає велику кількість енергії.

Вимкнути бездротові сервіси.

Активні GPRS, Wi-Fi та Bluetooth забирають енергію. Тому, після використання краще вимкнути їх, бо навіть в фоновому режимі вони витрачають енергію смартфона. При активності декількох сервісів, акумулятор розряджається протягом 2-3 годин.
Вимкніть GPS.

Всі використовують навігацію під час використання карт, додатків міського транспорту та таксі, камери й ігор з доповненою реальністю. Якщо вимкнути геолокацію, то телефон зберігатиме заряд довше.

Менше використовувати ігри.

Для смартфонів придумали багато ігор, але вони займають пам’ять та саджають акумулятор.

Навіть новий телефон не витримає активні ігри довше декількох годин поспіль. Перш ніж ввімкнути гру, потрібно подумати чи буде можливість підзарядитися. Також, можна завантажити спеціальні програми, які контролюють витрату енергії в іграх.

Рідше перезавантажувати пристрій.

Якщо часто робити перезавантаження, телефон працюватиме не довго, бо цей процес витрачає багато ресурсів, через що батарея швидше виснажуються. Краще вмикати та вимикати телефон рідше.

Почистити пристрій від вірусів та шкідливих програм.

Віруси витрачають велику кількість енергії. Щоб цього уникнути, потрібно встановити антивірус та регулярно перевіряти телефон.

Виключити проблеми, які створюють встановлені додатки.

Якщо жоден з факторів не впливає на пристрій, то виснажувати акумулятор можуть встановлені програми. Частіше за все одна або декілька з них споживають енергію.
Зарядка телефону.

Не потрібно щоразу заряджати телефон до 100%. Краще за все тримати його в інтервалі 30-80% та регулярно заряджати смартфон. Якщо акумулятору вже рік та більше, краще порадитись з фахівцем чи не потрібно його замінити.