Тепла у вересні чекати не слід. Синоптики дати детальний прогноз на перший місяць осені

У вересні погода в Україні очікується досить прохолодна, будуть часто проходити сильні дощі та швидко знижуватиметься денна температура. Прогнозують сильне похолодання вже в другій половині місяця.

Вересень буде постійно та різко змінюватися на теплі й холодні періоди. Дощів очікують понад норму.

У вересні погода в більшості регіонів України буде помірно теплою, а істотне похолодання очікується наприкінці місяця.

В східних областях вересень розпочнеться з частих дощів та денного похолодання до +18 градусів. Другий та третій тиждень місяця ще порадує теплом та сухою погодою. Знизиться температура та підуть дощі в третій декаді вересня.

На півдні вже в перших числах вересня відчутно знизиться температура до +11 градусів вночі, а вдень очікується +22..+24 градусів. З 8 по 19 вересня гарна та тепла погода знову повернеться. Після 20 числа поступово розпочнеться зниження температури.Жителів північних областей очікує у вересні не надто гарна погода, осінь прийде з сильними дощами та різким похолоданням до +16 градусів. В другій декаді місяця очікується нічна температура +13…+15 градусів, а денна +20..+23 градусів. Наприкінці вересня буде стояти суха погода, але температура вже буде тільки +18..+19 градусів.

Західним областям початок осені обіцяє бути найхолоднішим з сильними дощами й суттєвим похолоданням, близько +7 градусів вночі та +15 градусів вдень. З 8 вересня може трішки потеплішає, вдень до +22..+24 градусів, а вночі до +15 градусів. Тепло й сухо може бути до 20 вересня. В останню декаду місяця прийде суттєве похолодання всього +17..+18 градусів тепла.

Вереснева погода в Києві.

В столиці початок осені розпочнеться з сильних дощів та різкого похолодання до +17 градусів. Істотного тепла можна буде очікувати після 8 вересня. Але температура в столиці буде не вищою вдень за +22..+24 градусів, а вночі очікується всього +14..+17 градусів. В третій декаді вересня можна очікувати поступового зниження температури до +18 градусів.