Томатні бомбочки. Цікавий варіант зберігання помідорів на зиму

Кожен рік влітку перед господинями постає питання: як краще зберегти помідори на зиму?

Цікавий варіант зберігання помідорів на зиму: томатні бомбочки

Кожен рік влітку перед господинями постає питання: як краще зберегти помідори на зиму? Що зробити, щоб і томатний смак не втратити, і зберегти якомога більше вітамінів? Пропонуємо випробувати один цікавий спосіб. Сьогодні готуємо симпатичні томатні бомбочки, інформує Ukr.Media.

При консервуванні томатного соку більша частина корисних властивостей зникає. Нічого не поробиш, термічна обробка дає, а точніше в даному випадку забирає своє. Те ж саме відбувається з цілими помідорами, які ми намагаємося закрити в банки на зиму.

Так от, тепер вам зовсім необов’язково тиснути соковидавлювачем помідори. Існує набагато простіший спосіб їх зберігання, водночас максимально зберігає в помідорах цінні корисні речовини.

Очистіть свіжі помідори від шкірки і злегка подрібніть в блендері. Ви можете натерти їх на тертці або подрібнити ножем вручну, але блендер дуже добре змішує м’якоть з соком, і все стає однорідним домашнім пюре. При бажанні ви можете почекати деякий час, дати масі відстоятися і зцідити трохи соку. Тоді суміш вийде більш густа.Розлийте отриману м’якоть у форми на ваш вибір. Це можуть бути невеликі лоточки, пакети або навіть формочки для льоду. Потім помістіть форми в морозильник. На цьому процес приготування закінчено. Просто, чи не правда?

Підготовлені томатні бомбочки можна використовувати для приготування борщу, соусів і других страв, безпосередньо додаючи їх у киплячу воду, не розморожуючи заздалегідь. Так теплової обробки томату буде менше, а от корисних речовин збережеться більше. Смак і аромат такої томатної заготовки теж вас не підведуть.