Три дієві способи прогнати мишей з думу. Будуть тікати не оглядаючись

З настанням холодів, миші починають шукати собі їжу та тепло. Найчастіше вони оселяються на дачі, в гаражі, будинку та навіть, квартирі. Ці шкідники хоч й маленькі, але завдають великих проблем, бо вони псують меблі, продукти, переносять бруд та небезпечні захворювання. Тому, з цими непроханими гостями необхідно боротися якнайшвидше.

Пропонуємо дізнатися про гуманні способи боротьби з мишами, які не нашкодять ні мишам, ні людям, ні домашнім тваринам.

  1. Живоловка. Завдяки цьому пристрою можна швидко зловити мишей, не вбиваючи їх, а потім просто випустити подалі від будинку, гаражу, тощо.
  2. Неприємні запахи. У мишей дуже сильно розвинений нюх, тому їх можна прогнати за допомогою неприємних запахів. Гризуни не переносять аромат листя м’яти, помідорів та лаванди. Їх потрібно розкласти по кутках й миші швидко розбіжаться. Крім того, ці запахи можуть відлякувати павуків.

Також, можна використовувати ефірну олію м’яти, ромашки та лимона. Потрібно змочити ватні диски цими оліями та харчовим оцтом. Після цього, розкласти їх в місцях ймовірного проникнення гризунів. За цим же принципом можна використовувати розрізані навпіл зубчики часнику.

  1. Зовнішній захист. Крім використання відлякувальних способів, необхідно не допускати мишей до будинку. Для цього слід щільно закривати сміттєві баки та пакети зі сміттям. Будь-які існуючі дірки, глибокі або великі тріщини на будинку, обов’язково, потрібно замазати цементом або іншими матеріалами.