Три головні правила вирощування кавунів. Будуть великі та солодкі

Кожен любить поласувати влітку солодким кавуном. Щоб виростити великі та солодкі плоди, потрібно знати правила догляду. Однак, іноді кавуни все одно можуть вирости несмачними. Це відбувається через поширені помилки, яких припускаються городники.

Освітлення.

Кавуни люблять сонце, тому їх слід вирощувати на добре освітленій ділянці. Вони потребують 8 годин під прямими сонячними променями кожного дня. При нестачі освітлення цукри не накопичуються в плодах та вони ростуть не такими солодкими.

Полив.

Деякі городники надто часто поливають кавуни. На початковому етапі культура потребує вологи, але надмірна їх кількість негативно впливає на якість плодів. Під час дозрівання скоротіть полив, інакше кавуни будуть водянистими та втратять солодкість.

Підживлення.

Кавун потребує поживних речовин, щоб правильно рости та розвиватися. Надмірна кількість азоту призводить до нарощування зеленої маси. Тому, краще використовувати збалансовані добрива, в яких є калій та фосфор. Ці елементи забезпечують гарний розвиток кавунів, плоди виростуть солодкими та соковитими.

Три головні правила вирощування кавунів. Будуть великі та солодкі