Цибуля виросте великою та соковитою, якщо підживити її цим добривом в червні

Цибуля невибаглива в догляді, але для отримання гарного врожаю доведеться докласти певних зусиль. Дотримуйтесь правил агротехніки та підживлення.

В середині червня вже закінчується підживлення цибулі, бо в цей час активізується ріст голівки. В цей період вносять добрива із вмістом фосфору, сірки та калію. Використовуйте сульфат калію, бо він містить всі необхідні речовини та магній. Щоб посилити ефект, додайте попіл та перманганат калію. Для приготування розчину на 10 літрів води додайте 1 грам марганцівки, 1,5 ст. л. сульфату та 200 грамів попелу й ретельно перемішайте. Полийте цибулю під корінь. Перед підживленням полийте грядки водою. Таке добриво допомагає рослинам формувати великі та міцні цибулини, захищає від гнилі, покращує смакові властивості й прискорює дозрівання.

Також, потрібно забезпечити рослині регулярний полив, особливо під час активного розвитку. Однак, не заливайте рослини, щоб не викликати гниття. Регулярно розпушуйте ґрунт навколо рослин, щоб покращити повітропроникність. Не забувайте видаляти бур’яни.

Використовуйте для підживлення органічні або мінеральні добрива на початковій стадії росту, щоб надати рослинам необхідні поживні речовини

Щоб захистити цибулю від шкідників та хвороб, використовуйте біологічні або хімічні засоби й дотримуйтесь правил сівозміни.

Цибуля виросте великою та соковитою, якщо підживити її цим добривом в червні