Цікавий спосіб, що дозволить виростити зелену цибулю в домашніх умовах.

В зимовий час овочі та фрукти помітно дорожчають, ціни такі, що не всім людям по кишені. Хтось знаходить вихід із ситуації, роблячи багато заготовок на зиму.

Ми пропонуємо цікавий спосіб, що дозволить виростити зелену цибулю в домашніх умовах. ЇЇ виростає стільки, що з лишком вистачить гостям та сусідам, які теж візьмуть цей метод на озброєння. Адже зелена цибуля містить не тільки велику кількість вітамінів, але має потужні бактерицидні властивості.

Її корисно вживати при застудах, слабкому імунітеті, фізичному виснаженні та нервових розладах.

Вам знадобляться: пластикові або картонні контейнери, в яких ми купуємо курячі яйця в магазинах; стільки цибулин невеликого розміру, скільки клітинок в контейнерах.Що потрібно робити?

  1. Обріжте нижні опуклі частини контейнерів приблизно на 1 см. Якщо це — картон, то промажте його перекисом водню. Під картонні ячейки встановіть піддон в який будете наливати воду.
  2. Якщо це пластиковий контейнер, просто зніміть верхню кришку та поставте вниз — під пластикові ячейки від цього ж контейнера. Щоб верхня частина конструкції не стикалася з нижньою (особливо це небезпечно для картону — він розмокне), з боків імпровізованих піддонів під воду встановіть шпажки або зубочистки.
  3. Цибульку потримайте в теплій воді добу, а потім вставте її в ячейки. Вони пустять корінці, які будуть забирати воду знизу й цибуля почне рости.
  4. Приблизно через 20 днів у вас вже буде перший врожай зеленої цибулі. Слідкуйте, щоб вода, яку ви підливаєте вниз, не покривала цибулю вище корінців, інакше вона може загнити.