Цитати які змінять ваше життя на краще

* Люди думають, що будуть щасливі, якщо переїдуть в інше місце, а потім виявляється: куди б ви не поїхали, ви берете з собою себе.

* Щастя — як поцілунок: щоб насолодитися ним, його потрібно з кимось розділити.

* Цінуйте людей, які приходять в ті моменти, коли погано не їм, а вам.

* Не закривай рота тим, хто відкриває тобі очі.

* Немає ніякого сенсу намагатися допомогти людям, які не допомагають собі самі. Людину неможливо змусити підніматися по сходах, якщо вона сама не бажає підніматися.

* Помиляється кожен. Визнає помилку — гідний. Попросить вибачення — мужній. Відновлює стосунки — сильний.

* Наберися сміливості, якщо хочеш щось змінити. Наберися терпіння, якщо щось змінити неможливо. І будь мудрим, щоб знати, коли потрібна сміливість, а коли терпіння.

* Ніколи не шкодуй про те, що зробив, якщо в цей момент ти був справді щасливий.

* Вибачення не означає, що ти не правий, а інша людина права. Це всього лише означає, що цінність ваших стосунків важливіша, ніж власне его.

* Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши в кімнату, вигукують: «О, кого я бачу!»; інші: «А ось і я!»

* Найскладніше в житті — зрозуміти який міст слід перейти, а який — спалити.

* Вчіться радіти без алкоголю, мріяти без наркотиків, спілкуватися без інтернету.

* Щоб дізнатися, де живе твоє серце, зверни увагу, де блукає твій розум у хвилини мрій.

* Неможливо жити без сварок, точно так само, як їхати через все місто тільки на зелене світло.* Потрібно вміти відмовляти людям. У них є властивість нахабніти.

* Єдина людина, з якою ви повинні порівнювати себе, це ви в минулому. І єдина людина, краще якої ви повинні бути, це той, хто ви є зараз.

* Ніколи не повертайся в ті місця, де тобі було погано. Ніколи не проси у тих, хто відмовив одного разу. І більше не підпускай тих, хто колись зробив тобі боляче.

* У характері людини є три золотих якості: терпіння, почуття міри та вміння мовчати. Іноді в житті вони допомагають більше, ніж розум, талант і краса.

* Ніколи не живи з людиною заради грошей, дітей та жалю. Гроші набриднуть, діти виростуть, а жалість перетвориться в презирство.

* Найкраща помста людині — це довести, що ти можеш обійтися без неї.

* Хороші люди принесуть вам щастя, погані люди нагородять вас досвідом, найгірші — дадуть вам урок, а найкращі — подарують спогади.

* Все можна пережити в цьому житті, поки є для чого жити, кого любити, про кого піклуватися і кому вірити.

* Потяг душ перетворюється в дружбу, потяг розуму перетворюється на повагу, потяг тіл перетворюється на пристрасть. І тільки все разом може перетворитися в любов.

* Якщо переможений посміхається, переможець втрачає смак перемоги.

* Якщо хочеш пізнати людину, не слухай, що про неї говорять інші, краще послухай, що вона говорить про інших.

* Коли Бог закриває одні двері, він відкриває інші; але ми часто не помічаємо їх, втупившись поглядом у зачинені двері.

* Не відкладай свої плани, якщо на вулиці дощ, сильний вітер. Не відмовляйся від мрії, якщо в тебе не вірять люди. Немає недосяжних цілей — є високий коефіцієнт ліні, недолік кмітливості та запас відмовок.

* Секс — всього лише один зі способів виразити свої почуття. Любов без сексу залишає тіло холодним, а секс без любові душу порожньою.

* На самоті — слідкуйте за своїми думками, у колі сім’ї — за проявом характеру, серед знайомих — за своїм язиком.

* Іноді корисно імітувати крах корабля, щоб з нього втекли щури.

* Якщо вас не люблять — не випрошуйте любов. Якщо вам не вірять — не виправдовуйтеся. Якщо вас не цінують — не доводьте.

* Ніколи не виправдовуйтеся. Ні перед тим, хто вас любить, ні — тим більше — перед тим, хто не любить. Той, хто не любить, все одно вам ніколи не повірить, а хто любить — він і сам придумає для вас виправдання.

* Ніколи не повертайся в минуле. Воно вбиває твоє справжнє. Спогади безглузді, вони лише забирають твій дорогоцінний час. Минулого не повернути, а майбутнє може не розпочатися.

* По справжньому найближча людина — це та, яка знає твоє минуле, вірить у твоє майбутнє, а зараз приймає тебе таким, який ти є.

* Слово коханої людини лікує краще, ніж всі лікарі світу. І вбиває швидше всіх катів…

* Одна з найкорисніших життєвих навичок — це вміння швидко забувати все погане: не зациклюватися на неприємностях, не жити образами, не впиватися роздратуванням, не тримати злість. Не варто тягти різний непотріб у свою душу.

* Ми прагнемо до життя без труднощів, але дуби виростають міцними при сильних вітрах, і алмази утворюються під високим тиском.

* Після того, як ви навчились економити, навчіться заробляти.

* Черепаха рухається вперед, якщо висовує голову назовні.

Сподобалась стаття? Поділись з Друзями!

Джерело