Учні йдуть на канікули раніше. А студенти — на дистанційне навчання. Названі точні дати

Учні йдуть на канікули раніше. А студенти — на дистанційне навчання. Оприлюднені строки.

Учні підуть на канікули раніше, ніж це планувалося. А студентів відправлять на дистанційне навчання. Такі рекомендації отримали усі освітні заклади нашої країни. У повідомленні зазначається, що канікули та початок дистанційного навчання припадає на 15 жовтня.

Аналогічний пост із заявою виклав в. о. міністра освіти Сергій Шкарлет на своєму Telegram каналі. За попередньою інформацією діти відпочиватимуть з 15 по 30 жовтня. А для студентів дистанційне навчання буде запроваджено на місяць (з 15 жовтня по 15 листопада). «Подібні заходи проводитимуться по всій Україні, незалежно від зони карантину» — зазначив пан Шкарлет.Також у листі рекомендується усім студентам, які підуть на дистанційне навчання, тимчасово звільнити гуртожитки. Урядник зазначив, якщо студенти покинуть гуртожитки, кошти за проживання у період з 15 жовтня по 15 листопада, будуть повернуті студентам у повному обсязі.

Також раніше зазначалося, що і дитячі садочки, теж мають піти на карантин, але ця інформація наразі не підтвердилася. У Міносвіти повідомили, що садочки працюватимуть у режимі наближеному до звичайного.

Учні йдуть на канікули раніше. А студенти — на дистанційне навчання. Названі точні дати