Устинів день — 14 червня. Що заборонено робити в цей день усім господарям

14 червня, православний світ відзначає день святого Устина. Він народився у 2 столітті в родині де дотримувались язичницької віри. Ще в дитинстві читав філософські вчення й в тринадцятирічному віці охрестився та став місіонером. Устин вирушив мандрувати. Відвідав Олександрію та Ефес, заснував філософську школу в Римі. Римський префект Рустік намагався змусити святого зректися християнства, однак йому не вдалося. За це Устима та його шістьох учнів піддали жорстоким тортурам, після чого кожного обезголовили.

Традиції в цей день.

За повір’ям, сьогодні граничний день між весною та літом, тому забороняється встановлювати або ремонтувати огорожі й паркани, інакше можна накладати пожежу.

На свято не можна брехати, бо за повір’ям язик відсохне.Іноді по людині помітно, що вона бреше. Існує декілька правил поведінки та прийомів, за допомогою яких можна змусити співрозмовника говорити правду.

Якщо поряд знаходяться сторонні люди, швидше за все співрозмовник не зможе ухилитися від запитання.

Несподіване питання, також, виведе співрозмовника на чисту воду. Особливо якщо спочатку вести досить дружню бесіду, а потім раптово запитати те, що цікавить найбільше. Тоді у людини просто не буде часу, щоб вигадати брехливу історію.

За допомогою шантажу питання теж можна вирішити, однак такий спосіб не дуже чистий. Тут важливо зачепити хворе місце людини, тоді результат не змусить себе чекати. Однак, навіть якщо метод не спрацював, погроза все одно має бути виконана, інакше наступного разу цей варіант не спрацює.

Можна збити з пантелику людину фразою «я про все знаю». Однак, тут важливо не показати, що це блеф.

Найкращий варіант — це бути другом для опонента, ставитись до нього щиро, з добротою та розумінням, тоді йому просто не захочеться брехати.Народні прикмети в цей день.

Голосно кричать лебеді, а жаби сидять на берегу — до дощу.

Граки сидять на деревах, заграючи один з одним, чекайте ясної та теплої погоди.

Граки ходять по землі — до сильних дощів.