В Україну ідуть тріскучі морози. Де буде найхолодніше, та чого слід очікувати

На Україну йде циклон, який зачепить всю територію країни.

Снігопади та хуртовини будуть тільки підсилюватися. Нічна температура знизиться до — 260С. Державна служба по надзвичайним ситуаціям попереджає про 1-й та 2-й рівень небезпеки, які можуть бути в багатьох областях України.

Український гідрометцентр інформує про причину виникнення морозів та коли вони припиняться. Циклон, який сформувався в північній Італії згодом може наблизитися через Румунію в Україну.

Центр циклону зачепить центральну частину й згодом переміститься на північ в Сумську область, а далі піде на Росію.Західні й північні області України накриють сильні снігопади. А у центральних, південних та східних підуть дощі, які перетворяться на снігопади.

Температура в неділю знизиться до — 200C й з часом буде вже — 260C.

Всю Україну буде обдувати дуже сильними вітрами, близько 15-20 м/с та хуртовинами.

Після 13 лютого сильні морози перемістяться в центральну, східну та південну частину країни. Опадів вже буде небагато, сніговий покрив додасться до існуючого й сягатиме всього 15-20 см. Через дощ та сніг, на дорогах очікується сильна ожеледиця.

Нічна температура 14-17 лютого на заході, півночі та в центрі може впасти до -20…-260C. Ці морози є типовими для нашої країни.

Синоптики обіцяють морозні дні будуть тривати до 20 лютого, але західні, північні та центральні території морози покинуть не відразу.Будь-який прогноз можна подати тільки на п’ять наступних днів, а далі йде коригування, бо може різко все змінитися.

В Україну ідуть тріскучі морози. Де буде найхолодніше, та чого слід очікувати