Варена кукурудза — в каструлі та духовці, особливі рецепти приготування.

Варена кукурудза – одна з найулюбленіших літніх страв, смак якої нагадує нам дитинство, але правильно їх приготувати вміє не кожен. Пропонуємо вам два самих популярні рецепти.

Кукурудза в каструлі

Ставимо каструлю з водою на вогонь, чекаємо поки закипить, після цього опустіть туди кукурудзу. Дуже важливо, варити треба на маленькому вогні.

Листя с кукурудзи можете не знімати, воно додасть аромат і соковитість. А ось від рилець (волокон навколо качана) краще позбутися. Щоб всі качани зварились одночасно, вони мають бути одинакові за розміром.

Молода кукурудза вариться 25-30 хвилин, зріла до 2 годин.

Щоб стара кукурудза швидше зварилась, радимо замочити її у воді на 2-4 години. Зерна розм’якнуть і зваряться швидше.

Перед тим як витягувати спробуйте одне зернятко, вона має бути м’яке і соковите.Залишилось злити воду, щільно закрийте каструлю кришкою і обгорніть рушником. Поставте хай постоїть мінут 15.

Перед споживанням змастіть її вершковим маслом і посипте сіллю за смаком.

Кукурудза в духовці

Беремо глибоку форму для запікання, змащуємо вершковим маслом. Кладемо туди вимиту і очищену від листя і рилець кукурудзу. Заливаємо кип’яченою водою, так щоб кукурудза на половину булу у воді. Накрийте форму листом фольги.

Поставте кукурудзу в розігріту до 180°С духовку на 40 хвилин, якщо кукурудза молода, і на 120 хвилин, якщо качани зрілі.

Сіль додаємо за смаком. Усім Смачного!