14 квітня — Велика п’ятниця (Страсна п’ятниця) — день пам’яті розп’яття Ісуса Христа

Траур у цей скорботний день знаходиться в тісному союзі зі світлою надією на швидке Воскресіння Ісуса і прихованою радістю напередодні цього дива.

Велика п’ятниця (Страсна п’ятниця) — день пам’яті розп’яття, хресна смерть Христа в спокутування гріхів наших, зняття Його тіла з Хреста і Його поховання. Відзначається вона в п’ятницю Страсного тижня і є днем ​​самого суворого посту перед святом Пасхи. Однак траур у цей скорботний день знаходиться в тісному союзі зі світлою надією на швидке Воскресіння Ісуса і прихованою радістю напередодні цього дива, інформує Ukr.Media.

Богослужіння в цей день має особливий порядок і цілком присвячено спогаду трагічних подій і Страстей Христових. Вірянин дякують Христу за спокутний подвиг і просять, щоб Покрив Він милосердям Своїм гріхи наші та сподобив радості великої — зустріти світлу Пасху.

***

У Страсну п’ятницю бажаю стати міцніше вірою, добрішими душею. Нехай кругом буде мир і благодать, за які Ісус без краплі жалю віддав своє життя, нехай кожен день приносить радість, щастя і любов, нехай кожен вечір дає можливість щиро покаятися і відкрито помолитися.

***

Сьогоднішній великий день став днем великої скорботи, бо грішна природа людини стала на заваді прийняттю істини — Син Божий прийняв великі муки за наші з вами гріхи. У такий багатозначний день хочеться побажати всім ще раз зазирнути у своє серце, попросити вибачення, щиро покаятися. Гріхи всього світу змиті Кров’ю Святою, подякуємо Господа в молитвах за це.

***

Згадаймо сьогодні про хресні муки Спасителя, понесені ним в спокутування гріхів людських. Помолимося щиро і зустрінемо цей сумний і скорботний день Страсної П’ятниці з прихованою надією на швидке відродження Ісуса.

***

Згадайте в цю Страсну п’ятницю, що всі ми живемо на цій Землі завдяки Ісусу, який приніс себе в жертву заради нас! Нехай цей день обдарує ваші душі надією і вірою у світле майбутнє!

Помоліться Всевишньому, щоб Він послав вам тільки добро!

Бажаю вам миру, любові, гармонії та щастя!