Відновлюємо своє здоров’я після свят

Не проходять безслідно для людського організму довгі новорічні свята. Велика кількість їжі, алкогольних напоїв і безсонні ночі відображаються у дзеркалі 9 січня, і нічого ми не можемо з цим зробити, ми — підневільні птахи цього великого торжества. Що ж робити і як змінити ситуацію на краще перед початком трудових буднів?

Хотілося б рекомендувати не зловживати всім перерахованим вище, але вже пізно, швидше за все, наступного року буде те ж саме. Можна ще дати пораду приходити до тями числа так з четвертого, але як же решта — гості, скажете ви. Тому будемо приходити в норму 8 січня, бо 9-го найчастіше всім на роботу.

Отже, поради по відновленню організму після свят :1. Грунтовно виспатися.
2. Ніякої кави, зустрічати ранок тільки неміцним чаєм, причому як мінімум трьома чашками. Чай обов’язково повинен бути з лимоном, за наявності здорового шлунка, і солодким, навіть якщо ви не п’єте чай з цукром, пересильте себе. (Думаю, ті, кому він протипоказаний, в новорічний тиждень ведуть стриманий спосіб життя і їм ці поради взагалі не потрібні).
3. Теплий душ, не гарячий і не холодний, а саме теплий, щоб не шокувати свій організм. У душі слід провести стільки часу, скільки хочеться. Після душу розтерти себе рушником.
4. Випити склянку води з часточкою лимона (пам’ятаємо про протипоказання).
5. Повернутися в ліжко і ще раз відпочити в царстві снів чи просто полежати пару годинок, можна з холодним компресом на лобі.

6. Випити ще пару чашок чаю і похлебтати ріденького супу. Більше старайтеся нічого не їсти, хоча до 8 числа напевно, більше вже й нічого.
7. Погуляти на свіжому повітрі. Цей пункт обов’язковий, вашому організму терміново потрібен кисень.
8. Випити ще слабкого чаю і пару стаканів води, поступово, не відразу.
9. Лягти спати до ранку. Жінкам можна зробити освіжаючу маску для обличчя і тіла.

Не рекомендується вживати очищувальні чаї, організм і без того зневоднений, ви можете нанести йому великий удар. Також не слід зловживати абсорбентами, вони виводять не тільки погані речовини з організму, але і хороші. Можна пити водичку, чай, глюкозу і регідрон, щоб відновити водно-сольовий баланс в організмі. Вранці перед роботою можна протерти обличчя шматочком льоду, випити неміцного чаю, поснідати легкою їжею, наприклад — кашею або знежиреним сиром. В обід обов’язково сік, воду, суп або борщ, і на цьому давайте зупинимося, свята і так оточили нас з усіх боків в прямому сенсі цього слова. Вечеря також повинна бути легкою, не калорійниою — наприклад, овочевий салат або безмолочна каша, чай, компот.

Намагайтеся, щоб їжа весь тиждень була легкою, ненав’язливою, містила клітковину і була якомога більш рідкою — потрібно приводити свій кишечник в порядок. Чай і сік — бажано з вмістом вітаміну «С», він дуже благотворно діє на організм з постсвятковим синдромом. Можна почати прийом вітамінів, щоб повернути собі колишні сили і здоров’я. І звичайно ж, добре висипатися — як мінімум тиждень після святкування Нового року!

Бережіть свій організм — свят у нас багато, навіть таких великих, як Новорічні розваги, а ось він, дорогий, всього лише один.

Джерело

Відновлюємо своє здоров’я після свят