Використання соди на городі: як правильно це робити, щоб не завдати шкоди рослинам

Звичайна або кальцинована сода можуть стати в нагоді на городі та в саду. Сода допоможе знизити борошнисту росу. На 10 літрів води додайте 2 ст. л. звичайної соди або 1 ст. л. кальцинованої та 50 грамів господарського мила. Розчином можна провести обробку для аґрусу, флоксів, огірків, кабачків та гарбузів.

Сода знадобиться для приготування засобу на основі міді. Таким чином мідь вивільняється повільніше та діє м’яко й надійно.

Приготуйте суміш з 100 грамів мідного купоросу, 100 грамів харчової соди або 80 грамів кальцинованої, 80 мл рідкого мила та 10 літрів води. Дотримуйтесь порядку змішування інгредієнтів. Спочатку нагрійте рідину та додайте мідний купорос. В окрему ємність налийте трохи теплої води та додайте соду, а потім рідке мило. Після повного розчинення мідного купоросу та охолодження рідини, повільно додайте до нього розчин соди й мила, постійно помішуючи. Доведіть розчин до об’єму в 10 літрів.

Содою не можна нейтралізувати кислі ґрунти або використовувати для боротьби з пожовтінням листя на огірках, що відбувається через нестачу азоту чи калію. Через це ситуація може лише погіршитися.

Не сипте соду на грядки, бо це призводить до втрати родючості ґрунту.

Використання соди на городі: як правильно це робити, щоб не завдати шкоди рослинам