Вирощування кропу: чим обробити насіння перед посадкою, та я правильно поливати

Кріп – це дуже ароматна та корисна рослина, яку можна вживати на протязі усього весняно-літнього сезону. Садять його на присадибній ділянці декілька разів, він завжди швидко росте аж до самих заморозків. Також, кріп можна сіяти на підвіконні у квартирі, а потім винести на балкон. Головне правильно за ним доглядати й завжди вдома буде свіжа зелень.

Посів кропу.

У насінні кропу міститься велика кількість ефірних олій, тому проростає він дуже повільно. Щоб прискорити процес, перед посівом насіння потрібно обробити. Також, кріп не любить закислу землю.Обробка насіння кропу.

Для цього беруть шматок тканини та кладуть туди насіння. Занурюють у гарячу воду та залишають на 3 доби, регулярно міняючи остиглу воду на гарячу. Далі розкладають набухле насіння на чисту вологу тканину, переносять у поліетиленовий пакет та залишають на 4 доби в теплі. Слідкують коли в насінні з’являться перші паросточки, трішки підсушують його та висівають у відкритий ґрунт. Кріп сіють на достатньо освітленій ділянці не суцільним посівом, а розкладають у ямки купкою. У кожну таку ямку кладуть дрібку насіння, закривають землею та ретельно поливають водою.Багато садівників користуються таким способом посіву кропу й мають на своєму столі розкішну свіжу зелень. Восени утворені зонтики використовують для овочевих консервів.

Вирощений так кріп не потребує додаткового підживлення, особливо хімічного. Тому, він не тільки смачний, але й екологічно чистий.