Вирощування орхідеї з коріння. Як правильно це робити, щоб квітка була красива і велика

Орхідеї вирощують майже в кожному будинку, але не кожен знає, як можна розмножувати квітку. Найпопулярніший метод — це черешком з листком або дітками.

Однак, існує ще один метод — з коріння.

Підготовка коренів.

Потрібно дістати орхідею з горщика та очистити коріння від субстрату. Далі слід розрізати коріння так, щоб залишилося 2 псевдоклубні. Чим менше корінь, тим довше він буде рости.

Щоб запобігти хворобам та появі шкідників, зрізи слід обробити корицею. Потім посадіть коріння в інший горщик з ґрунтом.

Ґрунт.

Обирайте субстрат в спеціалізованих магазинах. Або змішайте його самостійно. Для цього знадобиться торф, декілька шматочків сосни та кокосові волокна.

Вкорінення.

При посадці кожного окремо, можна помітити, як вони починають давати нові корінці та листочки. Це говорить про те, що все зроблено правильно та рослина добре прижилася.

Догляд.

Тримайте на контролі освітлення та полив. Освітлення підтримуйте протягом 8 годин, а температуру повітря 16-23 градуси. Воду наливайте в піддон, намагайтеся не пересушувати та не переливати орхідею. Підгодовуйте рослину спеціальними розчинами, що активізують ріст та цвітіння.