Вирощування перцю — корисні поради, щоб зібрати великий врожай

Щоб мати добрий врожай на своїй ділянці, потрібно знати, який на ній тип ґрунту. Перець, наприклад, любить чорноземні ґрунти, які багаті на корисні елементи та вважаються найродючішими серед інших. Але, щоб виростити добрий та багатий врожай перців, потрібно знати й виконувати ряд важливих правил.

Температурний режим.

Нічні та денні перепади температур не дуже добре діють на розвиток кущів перцю. Їм потрібні теплі та комфортні умови для росту й плодоношення. В закритому ґрунті теплиць, температура повинна бути: у хмарні дні + 22..+ 24°C, у сонячні + 24..+ 28°C, нічні +18..+ 20°C. А умови відкритого ґрунту вимагають температуру не менше + 30°C.

Режим поливу.

Перець любить стабільно вологу землю, тому поливати його потрібно регулярно, не менше 1-2 разів на тиждень, по 1-2 літру на стебло. Але переливів не люблять не тільки перці, а й будь-які рослини. Вода ж для поливу не повинна бути холодною.

Внесення добрив.

На протязі всього вегетаційного періоду, через кожний 21 день, вносьте в ґрунт різноманітні натуральні добрива. У кореневу систему, не менше двох разів на місяць підсипайте по 1 ст. л. деревного попелу на рослину. Наступного ж дня ґрунт потрібно розпушити.

Догляд за кущами.

Будь-які сорти перцю пасинкувати чи формувати не потрібно. Видаляють лише пожовкле й сухе листя, пагони на яких немає плодів та бічні гілки, які заважають основному скелету куща.