Вишня дасть гарний врожай, якщо в березні підживити її цим розчином

Щоб виростити солодкий врожай вишні, потрібно її підгодовувати. Це робиться в момент посадки та в період цвітіння. Також, слід обприскувати дерева розчинами із вмістом корисних речовин.

Терміни внесення підживлення.

Вишня гарно росте в супіщаному ґрунті. За умови глинистого ґрунту, в лунку додають пісок, в розрахунку 1 відро на 1 лунку. Також, потрібно змішати ґрунт з перегноєм та попелом. Не зайвим буде внесення мінеральних добрив, наприклад, суперфосфат та хлористого кальцію.

В такому випадку вишня буде зростати в живильному середовищі та дасть гарний врожай. Протягом трьох років можна не вносити підгодівлю.

Щоб виростити солодкий врожай вишні, навесні слід внести азотні добрива, що прискорить розвиток листя та простимулює цвітіння, а також, допоможе в утворенні зав’язей.

Макроелементи допомагають в формуванні плодів.

Підгодівля.

Все залежить від віку рослини. Якщо листя вкрилося червоними плямами, пагони повільно ростуть, значить дерево має потребу в поживних речовинах. Якщо на дереві, якому немає семи років, пагони за рік не досягають 50 см, потрібно подбати про підживлення. Вишні, яка плодоносить, потрібні органічні добрива — компост або перепрілий гній.

Щоб ягоди були солодкими, можна скористатися бурштиновою кислотою. Нею проводять обприскування до цвітіння. Для приготування розчину знадобиться 10 літрів води та 3 грами бурштинової кислоти. Для поліпшення смакових властивостей ягід, при утворенні зав’язей проводиться обприскування фосфором та калієм. Через два-три дні під кожну рослину вносять по 1 склянці попелу.