Ворона прилетіла до двору і каркає. Головні прикмети, та на що звернути увагу господарям

З давніх часів ворони вважалися супутником чорної магії. Наші пращури вважали, що зустріч з цим чорним птахом обіцяє нічого хорошого й може принести багато невдач та негараздів.

Існує безліч народних прикмет, пов’язаних з воронами, про які сьогодні розповімо.

  1. Ворона каркає у вікно.

Якщо ворона залітає у вікно будинку, де проживає літня, хвора людина та починає каркати — це дуже погана прикмета, яка віщує смерть. В інших випадках, птах попереджає господарів будинку про зміни в житті, які можуть виникнути зненацька.

  1. Ворона на даху.

Ворона, яка сидить на даху, віщує негаразди, а якщо вона ще й каркає, то це може означати про майбутні фінансові втратити. Варто бути пильними при укладанні угод, особливо з підозрілими людьми. Також, краще відмовитися від ризикованих інвестицій.

  1. Ворона над головою.

Ворона, яка літає над людиною й каркає довгий час, попереджає про прийдешні біди. Те ж саме відноситься й до самотнього птаха, побаченого над головою. Всі ці дії пернатого притягують до людини негатив або говорять про те, що в житті накопичилося багато поганої енергії, тепер вона почала діяти й провокує проблеми.

Крім того, ворона, яка літає над головою та супроводжує людину може віщувати про наближення хвороб й складності в житті.

В цілому, прикмети радять не боятися ворон. Ці пернаті володіють особливою магічною енергетикою, бо вони не просто так вибирають людину або житло, до якого підлітають.