Введення в храм Пресвятої Богородиці — 21 листопада. Головні традиції та заборони, яких слід дотримуватися

21 листопада, православна церква відзначає день Введення в храм Діви Марії.

У Анни та Іоакима тривалий час не було дітей. До поважного віку вони молилися Господу про народження дитини. Одного разу, до Анни прийшов янгол та приніс звістку про вагітність. Тоді вона дала обіцянку, що дитину віддадуть на служіння Богу. Невдовзі у подружжя народилася донька. Янгол, що явився їм, наказав дати їй ім’я Марія. В трирічному віці дівчинку повели в Єрусалимський храм. Щойно Марія встала на першу сходинку, то швидко піднялася вгору, не обернувшись та не покликавши батьків. Її залишили в храмі на виховання, поки вона не заручилася з Йосифом.

Традиції в цей день.

Сьогодні віряни йдуть в церкву, щоб послухати святкову службу. Вони моляться Богородиці про заступництво.

Свято, також, пов’язують з приходом зими. Після служби в храмі, влаштовували зимові гуляння з розвагами.

Сьогодні забороняється прати, прибирати та займатися рукоділлям. Краще зайнятися очищенням душі, бо в кожному з нас живе самовдоволення, гординя та дратівливість, які потрібно викидати, як сміття.

Душа Богородиці завжди була чистою, доброю та ласкавою. Вона присвятила своє життя спілкуванню з Богом. Тому, всі християни рівняються на неї.
Щоб очистити свою душу, потрібно завжди позитивно мислити, прогнати негативні емоції, наповнювати життя позитивом, приємними людьми, речами, словами, читати приємні книги та слухати гарну музику. Тобто, робити все, що приносить задоволення та радість. Приймайте будь-яку життєву подію, як цінний урок.

Народні прикмети в цей день.

На вулиці тепло — до неврожайного року.

Мороз в цей день, чекайте спекотного та посушливого літа.

Кінь почав упиратися — до снігу.

Йде сніг на вулиці — пролежить до весни.