Як на довго позбутися від плодових мушок у вашому будинку. 5 дієвих способів

Плодові мушки – це справжня проблема для господинь, бо вони найчастіше з’являються на кухні та псують продукти.

Самки плодових мух дуже швидко розмножуються, вони відкладають личинки на зіпсовані, гнилі фрукти та овочі, а також, сміття. Саме з личинок й з’являються ці надокучливі мошки.

Позбутися плодових мушок можна за допомогою спеціальних засобів, пасток або спреїв, які можна придбати в магазині. Однак, не варто поспішати відразу витрачати кошти, якщо такі засоби можна зробити самостійно в домашніх умовах.

Пропонуємо дізнатися, як зробити саморобні паски та спреї з підручних матеріалів, які швидко позбавлять будинок від плодових мушок й як запобігти їх повторній появі.

  1. Пастка з яблучного оцту та поліетиленової плівки.

В склянку потрібно налити невелику кількість яблучного оцту, зверху накрити поліетиленовою або харчовою плівкою, фольгою та закріпити її гумкою. Далі, потрібно на плівці зробити декілька отворів за допомогою зубочистки, щоб через них плодові мухи проникли всередину та залишилися там.

  1. Паперовий конус, скляна банка та оцет.

У скляну банку потрібно налити трохи яблучного оцту та покласти невеликий шматочок перестиглого фрукта, наприклад яблука або банана. Далі, з паперу слід зробити конус та вставити в банку вузьким отвором вниз.

Замість паперового конусу можна використовувати верхню частину пластикової пляшки.

Через отвір у конусі, плодові мухи та мушки потраплятимуть всередину банки й залишатимуться там.

  1. Пастка з засобу для миття посуду та яблучного оцту.

Якщо вищезазначені способи не спрацювали, тоді можна зробити пастку відкритого типу. Для цього потрібно в миску з оцтом додати трохи засобу для миття посуду та залишити її відкритою. Засіб для миття посуду знижує поверхневий натяг оцту, завдяки цьому мушки швидко тонуть та гинуть.

  1. Пастка з вина або пива.

Цей спосіб дуже простий та ефективний. Потрібно просто залишити пляшку з вином або не свіжим пивом, що залишилося, у відкритому стані й тонка шийка утримуватиме мошок у пастці.

Для кращого залучення комах у саморобну пастку, можна додати у вино або пиво кілька крапель засобу для миття посуду.

  1. Спрей на основі спирту та води.

В пульверизатор слід налити трішки води та трохи більше медичного спирту, все перемішати й пшикати прямо на мушки, які є в будинку. Важливо, щоб водно-спиртовий розчин не потрапляв на овочі, фрукти та інші продукти харчування, інакше вони швидко зіпсуються й мошок стане ще більш, ніж було.

Як позбутися плодових мушок на вулиці?

При появі плодових мушок навколо плодових дерев або овочів, потрібно використовувати інсектициди, щоб знищити їх. У пляшку з пульверизатором слід налити розведений у воді препарат та розбризкувати його навколо дерев, овочів та будинку.

Як запобігти повторній появі мошок у будинку?

Спершу, що потрібно зробити — це генеральне прибирання на кухні та у всьому будинку. Необхідно викинути всі зіпсовані, гнилі продукти, фрукти, овочі та сміття.

Щоб у майбутньому більше ніколи не з’являлися плодові мушки, потрібно вчасно викидати сміття, овочі та фрукти. Після магазину слід, обов’язково, мити та зберігати їх не на столі, а в холодильнику. Також, необхідно відразу витирати розлитий на підлогу фруктовий сік, чай, алкогольні напої та інші рідини.