Як на довго прогнати міль з дому. Більше не буде завдавати шкоди

Моль активізується восени та взимку, коли вмикають опалення, бо ці комахи люблять тепло. Однак, навесні з’являються дорослі метелики. Існують ефективні та дієві методи, які допоможуть прогнати міль з будинку.
Моль не псує одяг та меблі, але псує крупи. За 24 години комаха відкладає більше 100 яєць. Якщо з’їсти продукти, зіпсовані моллю, можна отримати гострий розлад шлунку, діарею, сильну інтоксикацію організму, алергічні реакції та ослаблення імунітету.
Моль з’являється через крупи, макарони, рис та борошно. Личинки схожі на зерна риса, тому в крупі їх важко виявити.
Проти личинок використовують мильний розчин або розчин оцту. Їх оболонку знищує кисле середовище та вони гинуть. Мильним або оцтовим розчином слід протерти місце, де живуть комахи та просушити.

Моль та личинки не можуть нормально існувати при надто високих або низьких температурах. Взимку можна виставити речі на мороз.

Можна встановити хімічні пастки, які будуть приваблювати комах своїм запахом та знищувати їх. Однак, будьте обережні, бо у хімічних засобів різкий запах.

Щоб знищити моль, відправте в смітник речі та продукти, в яких живе шкідник. Протріть меблі розчином мила або оцту. Щоб моль більше не з’являлася, після прибирання просушіть меблі.