Як отримати гарний врожай моркви, за допомогою марганцівки

Морква – це корисний овоч, без якого не обходиться жодна страва. Але отримати добрий та багатий врожай моркви, вдається не кожному городнику.

Буває, що все літо доводиться вкладати свої сили та енергію, щоб обробити посіви моркви, а в результаті задовольняєшся тоненькими, покрученими, червивими гачками, які можна тільки згодувати тваринам.

Пропонуємо ознайомитися з декількома секретами вирощування якісної моркви.

  1. При проріджуванні морквяних посівів, виділяється запах моркви. На цей запах прилітає морквяна муха, яка починає відкладати яйця. Якщо не вжити ніяких запобіжних мір, моркви не буде. Тому, розведіть у 10 літрах води 1 ст. л. меленого червоного чи чорного перцю та обробіть свої посіви, перед тим як почнете проріджувати моркву.
  2. Тоді, коли проведете друге проріджування, це може бути на протязі липня місяця, пролийте грядку моркви таким розчином: на 10 літрів води додайте борну кислоту та марганцівку по 2-3 гр. кожного компоненту. На 3-4 м. кв. повинно піти відро розчину. Повторити таку процедуру необхідно днів через 18-20. Перед кожним застосуванням цього розчину, ретельно полийте грядки простою водою, а після просапуйте міжряддя.

Після такого догляду ваша морква виросте чиста, не гнила та не пошкоджена черв’яками.