Як позбутися медведки на городі, щоб вона не нашкодила вашим рослинам

Є безліч народних способів, як позбутися вовчка чи капустянки на городі. Вовчок є одним з найнебезпечніших комах, що шкодять городнім рослинам.

Він любить з’являтися у вологому та паханому ґрунті. Вовчок прориває ходи під поверхнею землі, копає нори, кладе там яйця та вирощує своїх потомків, а щоб не закривали сонце, згризає всі рослини навкруги його гнізда. Боротьба з ним запекла та нищівна, методи застосовуються різноманітні.Декілька методів, як позбутися вовчка.

Тяжкий механічний метод. Борються з вовчком перекопуючи грядки перед посадкою розсади. Для цього використовують спеціальні культури, які терпіти не можуть вовчки. Їх висаджують поряд з грядками.

Хімічні методи. Боротися з застосуванням хімічних препаратів, бажано разом з сусідами. Таким чином, ефект від такої боротьби буде набагато тривалішим та діючим, не тільки на вашій території.

Отруту змішують з вареною будь-якою кашею та кладуть у посадкові ямки, це довше збереже рослини від нашестя вовчків.Механічний метод.

Для цього, при виявленні нірок шкідника, обережно прокопують вглибину землю та заливають її миючим засобом. Підійде не тільки господарське мило, а й пральний порошок. Ці комахи не переносять запах мийного засобу, тому швидко вилазять на свіже повітря, залишається їх просто швидко спіймати. Втопити вовчка не вдасться, бо він дуже живучий, тому краще відразу знищити.

Ще деякі народні методи.

Городники споруджують цілі пастки-приманки, щоб знищити вовчка. Для цього у землі роблять ямку, на дно її вкопують банку зі скла та вливають в неї воду з цукром. Комахи лізуть у банку на запах та вилізти по склу назад вже не можуть.У посадкові ямки, перед висаджуванням городніх культур, кладуть гостру яєчну шкаралупу, варену кашу з підмішуванням хімічних препаратів, невеличкі шматки з рибних відходів або порізані зубки часнику. Навкруги ділянки садять насіння таких запашних рослин як календула, айстра, чорнобривці, хризантема, ромашка та цибуля.