Як позбутися плям на килимі: простий рецепт мийного засобу

З часом на килимі можна помітити плями від напоїв, їжі або домашніх улюбленців. Їх не одразу видно, але потім важко позбутися. Для видалення плям, не потрібно користуватися агресивною хімією, бо дієвий розчин можна приготувати власноруч з інгредієнтів, що є в кожному будинку.

Візьміть аміак та гарячу воду. Аміак може впоратися навіть із старими плямами. Однак, використовуйте засіб дуже обережно, бо при тривалому використанні тканина може зіпсуватися. Під час процедури використовуйте рукавички. Розчиніть аміак у воді в пропорції 1:1 та обприскайте плями отриманим розчином. Потім накрийте їх рушником або іншою тканиною та випрасуйте. Якщо після процедури пляма не видалилася повністю, продовжуйте прасувати, поки килим не стане чистим.

Також, килим можна почистити мильною піною. Однак, не слід просто терти плями милом, бо поверхня килима може пошкодитися та залишаться сліди. Мильна піна розщеплює жир та виштовхує глибокий бруд. Піною для гоління, також, можна видалити забруднення. Просто нанесіть піну на плями та залиште на 15 хвилин.