Як позбутися від ос на довгий час. Самі прості та дієві способи

Для дачної ділянки колонія ос приносять велику користь, бо вони знищують багато шкідливих комах на фруктових деревах та ягідниках. Однак, для людини ці комахи дуже небезпечні, бо напавши можуть сильно покусати, що призведе до серйозних проблем зі здоров’ям.

Тому, якщо вони поселилися на території дачі поряд з людьми, краще від них позбавитися.

На початку варто захиститися від укусів цих комах. Для цього одягніть вільний одяг, який заправте під ремінь, рукавички, а внизу штани – в панчохи та вдягніть черевики. Приготуйте ліхтарик й кілька відер з землею, щоб засипати ос, кубики льоду, джгут та антигістамінний препарат.

Всі родичі та домашні тварини мають знаходитися у безпечному місці.

Однак, хтось таки має знаходитися неподалік, щоб в разі потреби забезпечити першу невідкладну допомогу та викличе швидку.

Необхідно забезпечити маршрут відступу, коли «операція провалиться» й доведеться швидко звідти вибиратися.Для знищення ос існує багато різних хімічних засобів – інсектицидів у вигляді спреїв чи концентратів для обприскування.

Засоби боротьби з осами.

Борну кислоту, препарати «Гет» та «Дельта Зона» використовують в якості інсектицида, які використовують як отруйну приманку для ос.

Засіб «ОтОс» є речовиною до складу якого входить інсектицид та ароматизатор для принажування ос.

Існує багато аерозольних препаратів, таких як Москітол, Брос, Супер Кобра, гель Осоїд та різні пастки, Тайга чи Аргус Гарден.

Народні засоби боротьби з осами.

Саморобну пастку можна приготувати легко власноруч. Для цього візьміть  пластикову пляшку, відріжте верхню третину її та опустіть в нижню вниз шийкою, в яку налийте забродивше солодке варення змішане  з інсектицидом. Рідина не має торкатися верхньої шийки пляшки!

Найкраще боротися з осами та їх гніздами можна восени чи навесні, коли вони ще не заселили їх. Або обробіть гніздо інсектицидами ввечері коли вони мало активні.Коли ці комахи забралися в щілину стіни чи підлогу, їх буде дуже складно звідти прогнати. Для такого випадку візьміть гумову чи пластикову трубку та прикріпіть одним кінцем до балончика з інсектицидом, а другий вставте в важкодоступне місце, перед тим закрийте всі інші виходи та входи, щоб оси з них не вилетіти. Ввівши всередину отруту залиште трубку на 10-15 хвилин, щоб всі комахи загинули.

Можна використати звичайний пилосос до якого прилаштуйте довгу трубку та закріпіть її на будь-якому утримувачі. Кінець її почергово піднесіть до отворів у даху, звідки вилітають оси та будуть засмоктуватися у пилосос. Великий мінус цього методу — оси залишаються живими, існує ризик дуже роздратувати рій.