Як позбутися від травневого жука. Прості та ефективні способи

Велику шкоду, на присадибній ділянці, приносять ненажерливі личинки травневого жука або як його ще називають хруща. Знаходяться вони в землі й під’їдають все, що їм трапиться на шляху.

Боротися з ними дуже важко, зазвичай використовують звичайну «хімію».

Досвідчені городники давно користуються перевіреними роками натуральними способами та народними методами.

Дорослого жука, що поїдає листя плодових дерев виявити легко, тому боротьба з ними набагато простіша ніж його личинкою.

Способи боротьби з личинками травневого хруща.

Можна полити землю настоєм приготованим з лушпиння цибулі чи часнику.

Настій готується упродовж 5 діб. Після 3 л. готового розчину розведіть у 10 л. води. Поливайте цим настоєм свою ділянку упродовж всього городнього сезону.

Листя волоського горіха.

Наповніть відро зеленими листками горіха в кількості 350 грамів. Залийте теплою водою й залиште настоюватися 24 години. Застосовуйте час від часу для поливів землі на городі.

Марганцівка.

Розчиніть 5 гр. аптечної марганцівки у відрі води. Відразу використайте цей розчин проливши ним землю навколо рослинок.

Йод.

У 10 л. відрі води розчиніть 20 крапель аптечного йоду. Не менше трьох разів наносьте цей розчин з інтервалом у 5 днів.

Спирт.

Приготуйте настій розчинивши спирт у воді й відразу використайте його на городі.

Перекопайте землю.

Яйцекладки травневий жук розміщує на глибину 10-25 см, тому перекопуючи землю можна легко викинути їх на поверхню. Далі зберіть личинки та знищте або згодуйте домашній птиці.

Посів сидератів.

Бажано кожної осені, після збору врожаю висівати на вивільнені ділянки насіння гірчиці, білої конюшини та ріпаку. Завдяки цим рослинам на ділянці зникнуть не тільки хрущі, а й їх личинки.

Мульча.

Щоб хрущі не мали здатності відкладати яйця вкрийте поверхню землі шаром мульчі. Це може бути подрібнена солома, тирса та дрібні шматочки кори листяних дерев.

Способи боротьби з дорослими жуками.

Пастки світлові.

Вночі всі комахи летять на світло. Тому, встановіть невелику лампу в скляну банку, зовні яку змастіть клеєм для комах, після повісьте її на дерево. Чи розвісьте звичайні розжарювальні лампочки на деревах, а знизу поставте ємності наповнені водою. Комахи наближаючись до світла отримають опіки, впадуть у воду й загинуть там.

Механічне струшування.

Вранці розстеліть під деревом великий шматок тканинного полотнища, клейонку, брезент чи ін. Після, обережно, потрусіть гілки дерева та знищте жуків, що впали. Повторюйте таку процедуру щоранку.